Dünya’nın her yerinde çelik kapılara büyük önem verilmektedir. Bu önemi veren bir ülkede Türkiye’dir. Dierre kilit Türkiye’ye ihraç olarak İtalya’dan gelmektedir.

Hırsızlık olaylarında normal kapılar hırsızlar tarafından kolay bir şekilde açılırken çelik kapılar hırsızları zorlamaktadır. Bu zorlanma durumu hırsızları o evden uzaklaştıran etken çelik kapılardır. Dierre çelik kapı ve Dierre kilitler ile, hırsızlara karşı tam anlamıyla önlem almış olursunuz. bu durum tüm tüketici aileler için vazgeçilmez bir durum halini almış durumdadır. İçerisinde bulunduğumuz zaman içerisinde  birden fazla çelik kapı firması çelik kapı ve montajını gerçekleştirmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı için  firmalar arası rekabetin de önünü açmış durumdadır. Firmalar arasındaki rekabetler müşterilere maddi anlamda  büyük kolaylık sağlamaktadır. Dierre çelik kapının fiyatı oldukça ideal olarak kabul edilerek her geçen gün satışları daha artmış durumdadır. Çelik kapılarda kilit sistemi oldukça önemlidir. girmektedir. Sizde hırsızlık  durumları ile karşılaşmamanız için , çelik kapınızı Dierre kilitten  yana kullanmalısınız. Özellikle  Dierre çelik kapıda göbekte bulunan zırhlı bareller ile, hırsızlara engel oluşturan bir etken maddesi konularak hırsızlar engellenmektedir. Zırhlı bareller sayesinde Dierre çelik kapınızın göbek kısmının çıkarılması oldukça zor bir işlemdir.

Aynı zamanda Dierre çelik kapınıza çilingirciler tarafından da yedekleme yani anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirerek çelik kapınızın birden fazla anahtarına sahip olmak sizin elinizdedir. Sizde evinize ya da iş yerinize Dierre çelik kapı ve Dierre kilit tercih etmelisiniz.