Her geçen gün evlerinizin, apartmanlarınızın, iş yerlerinizin kapılarına firmalar tarafından ürettikleri çelik kapılar ile önem verilmektedir.  Özellikle yeni yapılan binalarda çelik kapı kullanılması birçok mimarlar tarafından da önerilmektedir. Dortek çelik kapı ile ailenizin ve iş yerinizin güvenliğini üst düzeye çıkarmış olursunuz.

Dortek çelik kapıya sahip iseniz evlerinizde ve iş yerlerinizde bir rahatlama durumu söz konusu olmaktadır. Dortek çelik kapı da birden fazla iç kapı çeşitliliğinin bulunması müşterilerin beğenisi kazanılmış durumdadır. At3 ve Sparta8 olarak ikiye ayrılan Dortek çelik kapı müşterilerine ayrı bir hizmet sunularak müşterileri memnuniyeti sağlanmaktadır. Dortek çelik kapı her geçen gün tercih sayısını da aynı zamanda arttırmış durumdadır. Apartmanınıza ya da evinize uygun ve dekoratif modelleri ile çelik kapıda adeta çığır açan Dortek çelik kapı çelik kapı sektöründe iddialı adımlar atmaktadır. Çelik kapıların birçoğunda genellikle göbek sisteminde sorunlar meydana gelmektedir. Dortek çelik kapı yetkili servisi çelik kapınızın göbek bölümünde bir sorun meydana geldiğinde kaliteli bir şekilde gerekli hizmeti sizlere sunmaktadır. Dortek çelik kapınızda aynı zamanda garanti hizmeti de bulunmaktadır. Garanti zamanı  sürecinde kapınızda herhangi bir sorun oluştuğunda ücretsiz olarak Dortek yetkili servisi ayağınıza kadar gelip hizmetini vermektedir.

Dortek çelik kapınıza aynı zamanda anahtar kopyalama işlemi ile, anahtarlarınızın sayısını çilingirciler ile iletişime geçerek anahtar sayınızda artış yapabilirsiniz.